در پی شیوع کرونا صورت گرفت؛ کاهش 50 درصدی فروش بنزین در خراسان رضوی

در پی شیوع کرونا صورت گرفت؛ کاهش 50 درصدی فروش بنزین در خراسان رضوی

در پی شیوع کرونا صورت گرفت؛ کاهش 50 درصدی فروش بنزین در خراسان رضوی ۱۳۹۸/۱۲/۲۰

رئیس اتحادیه جایگاه‌داران خراسان رضوی گفت: در پی شیوع کرونا فروش بنزین در استان حدود 50 درصد کاهش یافته است.

قاسم کامران‌فر در خصوص وضعیت مصرف بنزین در چند هفته اخیر پس از شیوع کرونا اظهار کرد: فروش‌ها حدود 50 درصد کاهش داشته است. همچنین به منظور رعایت نکات بهداشتی جایگاه‌ها مرتب ضدعفونی می‌شود و تمامی جایگاه‌داران به ماسک و دستکش مجهز شده‌اند.

وی افزود: علاوه بر این از مردم درخواست کرده‌ایم هنگام مراجعه برای سوخت‌گیری در ماشین مانده و از متصدیان جایگاه درخواست کنند تا عملیات سوخت‌گیری را انجام دهند همچنین در صورت تمایل افراد می‌توانند با استفاده از دستکش یا دستمال‌کاغذی، خود عملیات سوخت‌گیری را انجام دهند اما خواهشمندیم به هیچ وجه بدون دستکش به نازل و جایگاه دست نزنند.

رئیس اتحادیه جایگاه‌داران خراسان رضوی در خصوص ادعا مردم مبنی بر سوخت‌گیری کمتر جایگاه‌داران بیان کرد: این صحبت‌ها شایعه است زیرا جایگاه‌ها دارای دستگاه اندازه‌گیری هستند و اداره استاندارد دائما در حال نظارت است. همچنین زمانی که سوخت‌گیری در حالت اتومات تنظیم می‌شود امکان خطا وجود ندارد و مردم می‌توانند قیمت را بر روی نمایشگر مشاهده کنند.

کامران‌فر خاطرنشان کرد: از مردم گله می‌کنیم که ناخواسته به جایگاه‌داران اتهاماتی می‌زنند که توانایی اثبات آن را ندارند؛ کارگران ما گناه دارند؛ در حال حاضر فروش ما نصف شده و مشکلات اقتصادی زیادی برای ما ایجاد شده است. ما برای خدمات‌دهی به مردم سرمایه‌گذاری کرده‌ایم.

وی اضافه کرد: از مردم درخواست دارم نکات بهداشتی را رعایت کنند و بدون دستکش به جایگاه‌ها دست نزنند تا خدای ناکرده عامل انتقال ویروس میان جایگاه‌داران و مردم نشوند. امیدوارم با رعایت نکات بهداشتی از طرف مردم بتوانیم ریشه این ویروس را برچینیم و مجددا سلامت را به تمام سطوح جامعه بازگردانیم. 
نظرات کاربران


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.